آخرین رویدادها  |
مساجدی که دارای شرایط لازم جهت راه‌اندازی واحد تجاری هستند از پرداخت عوارض و بهای خدمات به‌منظور حمایت از فعالیت‌های مسجد محور معاف می‌شوند.

«حجت جذب» با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت مساجد در تربیت نسلی متعهد و متخصص خواستار توجه بیشتر مسئولان فرهنگی به این اماکن مقدس شد.

عضو شورای شهر رشت از حمایت شورای این شهر از کانون‌های مساجد خبر داد و افزود: ظرفیت‌های خوبی در شهر رشت وجود داشته و شورا آمادگی لازم جهت حمایت از برنامه‌های کانون‌های مساجد را دارد.

وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت شورا برای برنامه‌های فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد استفاده شود تاکید کرد: برنامه‌های مختلفی برای حمایت از فعالیت‌های مساجد و هیئت‌های مذهبی سطح شهر تدوین شده است.

جذب با تاکید بر ایجاد بسترهای لازم برای درآمدزایی مساجد تصریح کرد: حمایت‌های لازم جهت رونق درآمد مساجد و هزینه‌کرد آن برای فعالیت‌های مسجدمحور توسط شورا انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: مساجدی که دارای شرایط لازم جهت راه‌اندازی واحد تجاری هستند، از پرداخت عوارض و بهای خدمات به‌منظور حمایت از فعالیت‌های مسجدمحور معاف می‌شوند.

جذب این مهم را گامی در راستای حمایت از مساجد دانست و خاطرنشان ساخت: درصدد تدوین برنامه‌ایی جامع برای حمایت از فعالیت‌های کانون‌های مساجد شهر رشت هستیم.